Maxigra Go – gdzie kupić, ile brać i kto może stosować

Problemy z erekcją dotykają ponad 50% mężczyzn po 40 roku życia. Nie zawsze są związane z impotencją, ale w wielu sytuacjach potrafią skutecznie zrujnować dobrze zapowiadający się wieczór. Oczywiście istnieje wiele sposobów, aby zmienić ten stan rzeczy. Jednym z nim są popularne tabletki na potencję Maxigra Go dostępne w każdej aptece. Przyjrzyjmy się bliżej popularnemu preparatowi na polepszenie potencji.

Maxigra Go – Co to jest?

Maxigra Go to preparat pomocny w zwalczaniu zaburzeń potencji. Ponieważ zawiera cytrynian sildenafilu, działa na tej samej zasadzie co przepisywana przez lekarzy Viagra. Produkt skierowany jest głównie do mężczyzn, którzy nie chcą wybierać się do lekarza lub nie uzyskali zgody na stosowanie tego typu preparatów.

W jednym opakowaniu producent umieścił 4 tabletki. Ilość ta jest ograniczona głównie ze względu na ryzyko, jakie niesie ze sobą dystrybucja tego preparatu na większą skalę. Cena za efektywną dawkę jest nieco wyższa niż w przypadku leków alternatywnych, tzw. zastępczych. Jednym z nich jest Kamagra, która jest prawdopodobnie najbardziej ekonomicznym preparatem na rynku. Cenowo jedna dawka Maxigra Go wyniesie nas około 13 zł, przy zakupie Kamagry w większej ilości jedynie 4 zł.

Substancja aktywna w leku Maxigra Go rozszerzając naczynia krwionośne w całym ciele, pozwala na swobodniejszy przepływ krwi do penisa. Tak zwane inhibitory PDE5 blokują aktywność określonych receptorów, powodując tym samym dylatację ciał jamistych prącia. Sildenafil według literatury medycznej, jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na tymczasowe zwalczenie dolegliwości impotencji.

Maxigra Go – Opinie o preparacie w internecie

Mężczyźni, którzy zdecydowali się na preparat Maxigra Go, zamieszczają w internecie opinie na temat jej efektywności. Według jej użytkowników, 2 tabletki to efektywna i wystarczająca dawka dająca pełną gotowość do kolejnego zbliżenia. Zadowolenie wynika głównie z łatwej dostępności (lek bez recepty można nabyć w aptece), długiego działania i wygodnego sposobu podania. Nie wszyscy wiedzą, ale Maxigra Go występuje w postaci tabletek do rozgryzania. Mają one przyjemny miętowy posmak, a przez rozgryzanie, szybciej się wchłaniają i zaczynają działać już po 15 minutach.

Lek przy większym nasileniu problemów może okazać się nieskuteczny w najniższej możliwej dawce 2 tabletek. Jeśli zestaw dwóch nie da rezultatu, powinniśmy zaopatrzyć się w opakowanie Maxigra Go 4 tabletki za cenę około 20 zł.

Maxigra Go – Czas działania preparatu i dawkowanie

Dawkowanie preparatu wygląda tak samo jak w przypadku innych leków, w których obecny jest sildenafil. Aby uzyskać minimalny efekt, musimy zaaplikować co najmniej 25 mg tej substancji. W większości przypadków nie będzie to jednak wystarczające – dlatego warto próbować dawek wyższych: 50, 75 i 100 mg. Sam producent na początek zaleca 2 tabletki, czyli 50 mg. Bezpieczne jest dawkowanie Maxigra Go jeden raz w ciągu doby. Jeśli lek nie działa, nie należy dawkować ponownie tego samego dnia w oczekiwaniu na poprawę efektów.

Skutki uboczne i przeciwwskazania Maxigra Go

Potencja nie jest jedynym problemem, jaki próbowano rozwiązać przy użyciu sildenafilu. Ówcześnie był on stosowany jako lek w leczeniu pierwotnego nadciśnienia płucnego oraz w celu polepszenia wydolności wysiłkowej u osób nadużywających – głównie sportowców. Lek ten może być stosowany jedynie przez ściśle określoną grupę. W momencie, gdy problemy z potencją są spowodowane przez jedną z chorób wykluczających stosowanie preparatu, będziemy musieli z niego zrezygnować lub zastosować na własne ryzyko. Maxigra Go nie może być używana przez osoby, które:

  • nie mają problemów z potencją (lek nie wykaże działania),
  • chorują na przewlekłe choroby wątroby, nerek i innych organów,
  • niedawno przeszły zawał serca lub udar mózgu,
  • borykają się ze znaczącym, niekontrolowanym ciśnieniem lub niedociśnieniem,
  • przyjmują leki z grupy azotanów lub stosują tzw. poppers.

Jeśli chodzi o skutki uboczne, pacjenci najczęściej mówią o:

  • bólach i zawrotach głowy,
  • biegunkach i nudnościach,
  • niestrawnościach,
  • tymczasowych problemach z widzeniem,
  • nagłych skurczach mięśni.

Sprawdź również https://www.aptekakamagra.pl/

Bez kategorii

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Previous reading
Czy to już pora na wspomaganie?
Next reading
TOP 3 leków na leczenie dysfunkcji erekcji