Kamagra lek dla mężczyzn z zaburzeniami seksualnymi

Kamagra jest środkiem leczniczym przeznaczonym dla mężczyzn, w różnym wieku, którzy mają problemy z potencją, erekcją, wzwodem, wytryskiem. Jest to unowocześniony, bezpieczny, skuteczny lek, który przeszedł liczne badania oraz testy. Jego zadaniem jest poprawa sfery seksualnej oraz stanu psychicznego mężczyzny. Mężczyźni stosujący ten lek zauważają zmiany w swoim życiu. Odczuwają przyjemność z seksu. Potrafią zaspokoić seksualnie swoją partnerkę. Odczuwają pewność siebie ich samopoczucie i nastrój poprawiają się. 

Lek dostępny jest na receptę. Jeżeli mężczyzna chce podjąć się kuracji lekiem Kamagra musi udać się do lekarza, który podczas przeprowadzonego wywiadu lekarskiego, przedstawi pacjentowi, działanie leku, jego efekty oraz skutki uboczne. Receptę można zrealizować w każdej aptece internetowej lub stacjonarnej. Należy stosować się do zaleceń lekarza. Lek należy przyjmować od 30 minut do 60 minut, przed planowanym stosunkiem. Czas działania tabletki wynosi do sześciu godzin od momentu jej zażycia. Mężczyzna uzyskuje erekcję, której czas jest znacznie wydłużony.

Kamagra i jej skład

Składnikiem leku Kamagra jest sildenafil. Jest to substancja aktywna, której zadaniem jest rozluźnienie naczyń krwionośnych, co umożliwia swobodny transport krwi. Penis jest dobrze ukrwiony, sztywny, twardy. Dochodzi do wzwodu, który znacznie się wydłuża. Zarówno mężczyzna jak i jego partnerka seksualna mogą wspólnie czerpać przyjemność z seksu.

Skutki uboczne leku

Jak każdy lek Kamagra również może powodować skutki uboczne. Nie u każdego jednak występują. Zaliczają się do nich między innymi:

  1. występujące często – bóle głowy, zawroty głowy, niestrawność, uczucie zatkanego nosa, uderzenia gorąca, zaczerwienienie na twarzy, zaburzenia wzroku,
  2. występujące rzadko – chwilowa utrata pamięci, omdlenia, krwawienie z nosa, nadciśnienie, niskie ciśnienie, udar,
  3. występujące umiarkowanie – nudności, wymioty, senność, zmęczenie, bóle mięśni, ból w klatce piersiowej, wysypka, arytmia, podrażnienie oczu, osłabienie wzroku.

Lek i jego połączenie z alkoholem

Leku nie należy łączyć w spożywanym w dużych ilościach alkoholem, wysokoprocentowym. Osłabia to działanie tabletki. Wzwód jest bardzo trudny do osiągnięcia lub wręcz uniemożliwiony. Nie oznacza, to jednak, że nie można spożyć niewielkiej ilości niskoprocentowego alkoholu do kolacji. Wszystko uzależnione jest od indywidualnych predyspozycji mężczyzny, rodzaju problemu oraz długości jego trwania.

Tekst napisany na podstawie https://www.aptekakamagra.pl/

Bez kategorii

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Previous reading
Czy lek Kamagra dostępny jest na receptę?
Next reading
Kamagra lek dla mężczyzn z zaburzeniami seksualnymi