Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/tranowq/domains/apteka-potencja.pl/public_html/wp-content/plugins/siteorigin-panels/inc/styles-admin.php on line 392 Jak alkohol i tytoń wpływają na erekcję? | Apteka Potencja

Jak alkohol i tytoń wpływają na erekcję?

Impotencja jest trwałą lub powtarzającą się niezdolnością do tego, że niektórzy mężczyźni nie mają możliwości uzyskania lub utrzymania odpowiedniej erekcji, która pozwala im mieć stosunek płciowy. Kamagra i inne leki mogą pomóc zwalczyć te problemy.

Jak powstaje erekcja?

Bez wątpienia, styl życia jest istotnym czynnikiem, który może mieć wpływ na wygląd zaburzeń erekcji. Zwyczajowe spożywanie niektórych substancji zwiększa prawdopodobieństwo powstania tego problemu. Dotyczy to w szczególności konsumpcji alkoholu i tytoniu. Aby zrozumieć, dlaczego konsumpcja tych substancji wpływa, pierwszą rzeczą jest zrozumienie mechanizmów fizjologicznych, które wpływają na erekcję. Penis zawiera dwie komory zwane ciałami jamistymi. Tkanka ta zawiera mięśnie, żyły i tętnice. Cewka moczowa, która jest kanałem oddawania moczu i wytrysku, zajmuje długość poniżej korpusu jamistego i jest otoczona korpusem gąbczastym. Erekcja zaczyna się od stymulacji psychicznej i sensorycznej. Podobnie zachowuje się ciało poza zażyciu leków, takich jak Kamagra https://viagra.edu.pl/. Gdy to zaczyna się dziać, mózg wysyła sygnały do mięśni ciał jamistych, aby więcej krwi zaczynało krążyć. Ta krew naciska na ciała jamiste i powoduje, że penis rośnie i wytwarza erekcję.

Wpływ tytoniu na seks

Podczas używania tytoniu organizm wchłania nikotynę i wiele szkodliwych dla niej substancji. Ciągłe spożywanie nikotyny utrudnia rozszerzenie naczyń znajdujących się w penisie. Nikotyna powoduje problemy w układzie krążenia, więc jej dostarczanie wywołuje uszkodzenie naczyń, tętnic i żył tętniczych, powodując również trudności w napływaniu krwi w kończynach dolnych, w tym do penisa.

Wpływ alkoholu

Z drugiej strony, spożycie alkoholu może również powodować trudności we wzwodzie penisa. Alkohol jest inhibitorem centralnego układu nerwowego, który opóźnia i spowalnia percepcję, zmysły i reakcję seksualną. Bez względu na to, jak często spożywany jest alkohol, wpływ na centralny układ nerwowy jest taki sam. Jedyna różnica polega na tym, że ludzie, którzy spożywają alkohol przewlekle doświadczają tych samych reakcji w układzie nerwowym, ale tym razem chronicznie i nieodwracalnie.

Czy można pić alkohol?

Niektórzy mężczyźni, którzy nie czują się zbyt pewnie ze swoimi osiągnięciami seksualnymi lub umiejętnościami flirtu społecznego, spożywają alkohol w celu zmniejszenia zażenowania i niepokoju w takich sytuacjach, generując poczucie kontroli i pewności. Istnieje popularne przekonanie, że alkohol poprawia reakcję seksualną. Zużycie tej substancji ma jednak negatywny wpływ na mechanizmy wzwodu.

 

Bez kategorii

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Previous reading
Najlepsze produkty naturalne, które wzmocnią naszą potencję
Next reading
Czy to już pora na wspomaganie?